Back to top
Share

Sesja BLUE WEDDING – Inspiro Wedding Consultant

jdm 23 March 2020 0 comments

Jeśli chodzi o wesela, wszyscy kochamy pastelową kolorystykę. Romantyczne i delikatne barwy, sprawdzają się we wszystkich warunkach i przez cały rok i pięknie komponują się z mnóstwem innych kolorów. 

Od samego początku kolor ten można łatwo wprowadzić do ceremonii, zarówno tej organizowanej w ogrodzie, jak i na sali. Kluczem do idealnej kompozycji jest oszczędne używanie go i trzymanie się swojego stylu. Pastelowy niebieski będzie prawdopodobnie też kolorem, w którym wszyscy będą się dobrze bawić, ponieważ jest to kolor pasujący do wszystkich odcieni skóry. Dlatego śmiało możesz zaproponować, aby wszystkie druhny miały sukienki w tym kolorze. Pastelowe niebieskie sukienki pięknie komponują się z białą suknią ślubną i białymi dodatkami. Oczywiście możesz odrobine zaszaleć, ubierając swoje druhny w różne odcienie niebieskiego.

Piękny motyw jasnoniebieskiego koloru jest jednym z moich ulubionych w projektowaniu biżuterii i uwielbiam, jak prześlicznie komponuje się z pozostałymi dodatkami <3 Nie jest kolorem łatwym, dlatego ważne jest idealne wyważenie kompozycji, tak aby wydobyć jego lekkość.

Fotograf: Sylwia Żyłka https://www.instagram.com/sylwia_zylka/

Organizator Inspiro Wedding Consultant https://www.instagram.com/inspiro_wedding_/

Suknia: Agata Wojtkiewicz https://www.instagram.com/agatawojtkiewicz/

Biżuteria: White Jasmine Accessories https://www.instagram.com/whitejasmineaccessories/

Papeteria: Miodunka Papeteria Ślubna https://www.instagram.com/miodunkapapeteria/

Miejsce: Hotel Platinium Palace Wrocław https://www.instagram.com/platinumpalacewroclaw/

Samochód: Carold Smochody Zabytkowe https://www.facebook.com/caroldklasyki/